Lakovanie

 

 

FARBY PPG

Vyše 80 ročné prvenstvo spoločnosti PPG Industry v automobilovom priemysle je dôkazom o prednostiach, ktoré si vo svojich produktoch stále udržiava a prináša na trh. Vďaka blízkej spolupráci s producentmi automobilov a skupinami štylistov môže PPG zaručiť dôkladné zmesi receptúr pre všetky autá vyrábané na celom svete.

Silná prozákaznícka orientácia pomáha vytvárať farebné nápady založené na kultúrnych a demografických trendoch. Farby pokrývajú širokú škálu materiálov a povrchov, skracujú vývojové cykly a poskytujú žiadané výrobky - rýchlejšie a lepšie vyzerajúce.

 

 

FARBY Glasurit

V súčasnosti patrí firma Glasurit medzi svetovú špičku v autolakovníckom sektore. Ponúka komplexné lakovacie systémy - Rad 22, Rad 68 a Rad 90, ale aj rôzny doplnkový sortiment. 

Glasurit získal odporučenia od veľkých automobilových výrobcov a firiem ako napríklad Volvo, MAN, Mercedes Benz, ale aj Porsche, Daimler a Tesla.

Základným predpokladom pre udelenie takéhoto odporučenia medzinárodne pôsobiacimi výrobcami automobilov sú kvalita, služby a celosvetová disponibilnosť produktov Glasuritu. Podstatnú úlohu pritom zohráva vysoká odborná profesionalita v oblasti sériových automobilových farieb a lakov Glasuritu. Výrobca automobilov udelí technické schválenie až po intenzívnych testoch a dôkladnom preverení kontroly kvality, či autoopravárenské laky Glasurit zodpovedajú vysokým nárokom kladeným na prvolakovanie.

 

O profesionálne farebné pokrytie vozidla sa postará certifikovaný lakýrnik Martin